piątek, 26 lutego 2016

Zbliża się wiosna, co będzie modne?

Każdy sezon przynosi nam zmiany. To, co było modne rok temu, tej wiosny okaże się już nieaktualne. Taka już jest moda. Oczywiście możecie się tym nie przejmować, ale jeśli chcecie być trendy no to niestety musicie śledzić programy telewizyjne i czytać wiele magazynów o newsach na temat mody. W tym poradniku skupimy się na torebkach, spróbujemy krótko powiedzieć Wam, co jest modne w nadchodzącym sezonie. Najwyższy czas przygotować kreację na wiosnę. Jej bardzo istotnym elementem jest torebka.

torebka teczka Część blogerek modowych uważa, że do lekkich wiosennych płaszczów idealnie pasować będzie tak zwana torebka teczka, czyli niezwykłe użytkowo-estetyczne połączenie. Na topie będą typowo wiosenne kolory. Torebka teczka w kolorze miętowym idealnie połączy się z szarym płaszczykiem. To może wydawać się Wam zaskakujące, ale tak właśnie będzie! Połączenia szarego z fajnymi, wiosennymi kolorami będzie swojego rodzaju oczyszczeniem, które następuje po zimie. To taki symbol odrodzenia, gdyż w końcu będzie tak ciepło, że szary płaszczyk ściągniemy, a odcienie zielonego zostaną z nami. Tak właśnie dzieje się w przyrodzie wiosną.

Gdy stopnieją śniegi i zakwitną kwiaty pozbędziemy się szarego. Wtedy możemy zdecydować się na torebki w bardziej standardowych kolorach, takich jak czarny. Jednak przy takim połączeniu należy uważać. Czarny powinien być elementem przełamującym, a nie bazowym.

Pamiętajcie, że to tylko luźne porady wynikające z obserwacji niektórych środowisk modowych i w rzeczywistości moda może nie pójść w tę stronę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz